Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" bronz sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" bronze cap badge with maker's mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (40x23mm) C:...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy)" bronz sapkajelvény. Szign.:R. Marschall (32x43mm) T:AU kis karc / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich)" bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small scratch
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU NMK 175.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "34. J.I.D. 1914-16" hadifém alakulat jelvény "ATEILER GÜRSCHNER WIEN - V. LINDENGASSE 9" gyártói jelzéssel (26x38mm) T:XF sérült tű Austro-Hungarian Monarchy 1916. "34. J.I.D. 1914-16" war metal badge with "ATEILER GÜRSCHNER WIEN - V. LINDENGASSE 9" maker's mark (26x38mm) C:XF damaged pin
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. I.R. 6." a szabadkai Császári és Királyi 6. Gyalogezred sapkajelvénye (~31-32mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. I.R. 6." cap badge of the Subotica 6th Infantry Regiment (~31-32mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" gyártói jelzéssel (32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronze sheet metal badge with "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" maker's mark (32mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Hadsegélyezés" zománcozott bronz sapkajelvény (27x20mm) T:2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Kriegspatenschaft" metal cap badge (27x20mm) C:XF small enamel error