10704. 444. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
cca 1900 "Chic Parisien" no. 133, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 37,5x28 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras