William Louis Walton (1808 k.-1879): Ghuznee városa és erődítése (Afganisztán). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 31×39 cm
Than Mór (1828-1899) festménye után, Michalek Lajos (1859-1945): Mátyás király tudósai és művészei körében, XIX. sz. vége. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Feltekerve, foltos, lap széle sérült. 33x76 cm
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm