10078. 444. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Éber Sándor (1878-1947): Erdei táj. Pasztell, papír, jelzett, sérült, felcsavarva, 60×69 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras