16192.
445. Closed Online auction
Maps
5 000 HUF
1877 Stieler iskolai atlasza. Kijavította: Berghaus Ármin. Ford.: Gönczy Pál. Gotha, Justus Perthes, 4 p.+ 28 t. Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, sérült fűzéssel, egy kijáró térképpel.