16198.
445. Closed Online auction
Maps
3 600 HUF
1934 Dr. Cholnoky JenÅ‘: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fÅ‘- és 155 melléktérkép. Világstatisztika. Szerk.: - - . Bp., 1934, GyÅ‘zÅ‘ Andor, 144+(2) p. + 141 t. (szÃnes térképek, közte kihajthatóak) + 137+(3) p. Harmadik kiadás. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza fűzéssel. +1941 Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy GyÅ‘zÅ‘. Bp., 1941., Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papÃrkötés.