16189.
445. Closed Online auction
Maps
5 500 HUF
XIX. sz. közepe Ázsia térképek, 3 db: Kaszpi-tenger északi része, Szibéria részlete (Kazan, Orenburg, Ufa), Oroszország északnyugati részletének (Kola-, Kanin - félsziget) térképei, litografáltak, vászonra kasírozva, 40x50 cm