16193.
445. Closed Online auction
Maps
4 800 HUF
cca 1908 Kogutowicz Manó (1851-1908): Budapest székesfőváros egész területének térképe, 1 : 25.000, vászonra kasírozva, hátoldalán utcajegyzékkel és kézzel írt feljegyzésekkel. Kisebb foltokkal, sérülésekkel, 84x87 cm