Maps Number of items: 81
2903827
16201
445
Maps
Other collectibles
cca 1828 A muhi csata térképe, Wien, J. Trentsensky, litográfia, , 34x24 cm Üvegezett kerteben
2 000 HUF
2903809
16202
445
Maps
Other collectibles
1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Békés megye közigazgatási térképe 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes,(Posner Károly Lajos-ny.), 21x30 cm, teljes: 26x36 cm
1 000 HUF
2911475
16203
445
Maps
Other collectibles
cca 1913 Oedenburg / Sorpon és környéke, katonai térkép, 1 : 75.000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, kissé foltos, 61x47 cm
1 200 HUF
2864538
16204
445
Maps
Other collectibles
Alte Karten aus Meisterhand. Gotha - Leipzig, 1979, VEB Hermann Haack, 24 p.+24 t. Német nyelven. Félvászon-kötésű kartonmappában,
4 000 HUF
2940824
16205
445
Maps
Other collectibles
"Karten alter Meister" nagyméretű karton mappa, benne vegyes XVI-XVIII. századi térképekről készült reprodukciókkal. Mappa mérete: 30x41 cm
1 600 HUF
2944588
16206
445
Maps
Other collectibles
1796 Balla Antal (1739-1815): Pest, Pilis és Solt törvényesen egyesült vármegyék. A Jászság, a Nagy- és a Kis-Kunság. (Comitatus Pest, Pilis & Solt articulariter uniti, cum Jazygia & Cumania majore et minore). Rézmetszetű térkép. Metszette: J. Berken, Vienna (Bécs). A dúc alján gróf Festetics György (1755-1819) szabadkőműves, nagybirtokosnak szóló ajánló sorokkal. Üvegezett fakeretben, 32,5x25,5 cm
10 000 HUF
2944557
16207
445
Maps
Other collectibles
1803 Jáczyg György: Esztergom vármegye (Comitatus Strigoniensis) térképe. Rézmetszet, metszette: Hieron Benedicti. A dúc alján Batthyány József (1727-1799) esztergomi érsek, hercegprímásról megemlékező sorokkal. Üvegezett fakeretben, 29,5x23 cm
10 000 HUF
2945189
16208
445
3800
Maps
Other collectibles
1942 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, 1 : 750.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kisebb lapszéli sérüléssel, lyukakkal, 116x86 cm
3 800 HUF
2913822
16209
445
Maps
Other collectibles
1941 A Csendes-óceán térképe, 1 : 25.000.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 92x63 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035