16109. 445. Closed Online auction Military
2 800 HUF
0 HUF
cca 1900-1915 Magyar huszár lovon, nyomat, papÃr, huszár feje helyére fotó helyezve, körbevágva. Ãœvegezett, kissé sérült fakeretben. 23,5x26 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras