2 400 HUF
cca 1910-40 magyar katonák részben nevesített portréi, 3 db keményhátú fotó és 3 db fotólap, klf. műtermekből: Modern Marosvásárhely; Horváth és Tsa, Marosvásárhely, hátoldalán pecséttel jelzett fotólap, datált (1915), kissé sérült; Schäffer Ármin, Bp.; Magyar Imre Bp., többi fotólap jelzés nélkül, 10,5x6,5 és 14x8,5 cm közötti méretekben, részben kissé foltos