1765 Tekéntetes, és nemzetes Nádosdi Klára aszszonynak, néhei tekéntetes, nemzetes vitézlő Jakabházi Sallér István vice palatinus urnak negyven két esztendeig hütvős hív társának, harmad fél esztendeig meghagyott özvegygyének a földi halandó életbűl bóldog kui mulása.... Sopron, 1765. Szeisz Józef János által 48p. Ragasztott papírgerinccel
1779 Üdvöséges választás mellyel tekéntetes nemzetes feölső büky Nagy Magdolna asszony tekéntetes rumy josef ur t.n. Vass- és Szala vármegyék assesorának kedves hitvese Minekutána első szülött két kis aszszonyit a Sz. Keresztség után, az Egeknek által adta magának bóldoh halált szerzett... Sopron, 1779. Szeisz Józef János által 38p. Ragasztott papírgerinccel
1829 [H]Asznos mulatságok. A' Hazai 's külföldi Tudósításokhoz Toldalékúl [adja Özv. Kultsár Istvánné.] 1829. Első Félesztendő. 1-10,12-50. szám.Pesten, 1829., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1-80,89-398 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papír védőborítókkal, restaurált lapokkal: az elején a borító és az első 4 lap, valamint a végén az utolsó 23 lap és a borító, foltos lapokkal, n...
1831 [Szalay Imre (1787-1848)] Emericus Szalay: Sermo de genuina eloquentiae indole quem peracta divini spiritus invocatione in palatio majore Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae ad Senatum Populumque Academicum. Budae, 1831, Typis Typographiae Regiae Universitatis Hungaricae, 20 p. Papírkötésben, foltos.
1842 Pesti Hírlap 174. sz. Septemb. 1. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 621-628 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, valamint benne az első magyar iparműkiállítás reklámjával és a címlapon arról szóló vezércikkel.
1842 Pesti Hírlap 175. sz. Septemb. 4. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 631-638 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
1842 Pesti Hírlap 176. sz. Septemb. 8. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 640-646 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.