2 400 HUF
1828-1829 Amtsblatt der Regierung zu Trier. 1828. 1-45. sz., jan. 9 - dec. 23., majd nem teljes évfolyam. 1829. 1-53. sz., jan. 3.- dec. 29., teljes évfolyam. Trier, Hetzrodt-ny., 388; 422 p.; Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötések, az 1828-as évfolyam első lapján sérülés, az egyik lapon jegyzet, kopott borítókkal.