5 000 HUF
1829 [H]Asznos mulatságok. A' Hazai 's külföldi Tudósításokhoz Toldalékúl [adja Özv. Kultsár Istvánné.] 1829. Első Félesztendő. 1-10,12-50. szám.Pesten, 1829., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1-80,89-398 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papír védőborítókkal, restaurált lapokkal: az elején a borító és az első 4 lap, valamint a végén az utolsó 23 lap és a borító, foltos lapokkal, nem teljes: a 11., és a 51-52. számok hiányosnak.