2 800 HUF
1938 Tolnai Világlapja 1938-as évfolyamának egybekötött számai, őszi számokból. Bekötött borítókkal. Benne a kor híreivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, rajtuk a kor ismert embereivel és történéseivel, Horthy Miklóssal, Hitlerrel, Chamberlainnel, és a felvidéki bevonulással. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.