1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
1956 Képes Sport III. évf. 20. sz., 1956. máj. 15., a cÃmlapon Jeszenszky László (Bp. Vörös Lobogó), a 10.000 méteres országos mezei bajnokság gyÅ‘ztese; fekete-fehér fotókkal, kissé sérült