3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
1961-1962 Film-Színház-Muzsika 2 teljes, bekötött évfolyam. Az 1961-es évfolyam elejére pár bekötött egyéb számmal: Filmvilág 1958. jún., Film-Színház-Muzsika 1960. 10-12. sz. Átkötött félvászon-kötésekben, 4 kötet, változó állapotban, kopott borítókkal.