Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 172
2943595
12086
445
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1967 Kelemen Kristóf: Női büszt. Festett gipsz, jelzéssel, kis kopással, m: 51 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
50 000 HUF
2941930
12087
445
26000
Other collectibles
1929 Sződy Szilárd (1878-1939): Camilla 1929 XI. Bronz női portré, jelzéssel, kopással, 27x25 cm
26 000 HUF
2749979
12088
445
Other collectibles
Gyenes István (1916 - 1998): Egyensúlyi állapot. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 15 cm
6 000 HUF
2749982
12089
445
Other collectibles
Gyenes István (1916 - 1998): Tánc. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 18 cm
6 000 HUF
2882498
12090
445
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2944250
12091
445
14000
Other collectibles
Árvai Ferenc (1935-2004): Lovag. Bronzlemez, fa talapzaton, m: 32 cm
14 000 HUF
2768642
12092
445
Other collectibles
9 000 HUF
2900719
12093
445
22000
Other collectibles
22 000 HUF
2914471
12094
445
38000
Other collectibles
Kocsis Előd (1948-): Szilaj csikó. Bronz, márvány talpon, jelezve hasán: KE, 1999. Képcsarnok címkével. Hibátlan, 21x16,5x7,5 cm
38 000 HUF
2914663
12095
445
Other collectibles
Q. Tupton zsoké a lovon szobor, műgyanta, fa talapzaton, jelzéssel, farka ragasztott, 28x19x8 cm
3 000 HUF
2914664
12096
445
120000
Other collectibles
Soher Manufaktúra: Ló szobor. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, szép állapotban. A Soher Manufaktúra luxusbútorokat és kiegészítőket gyártó spanyol cég, termékeik közkedveltek európa szerte. Exkluzivitást sugárzó szobraik keresettek a gyűjtők körében. m: 32,5 cm, h: 31 cm, sz: 14 cm
120 000 HUF
2914665
12097
445
38000
Other collectibles
Ismeretlen szobrász: Lovak a pusztában. Bronz, jelzés nélkül, kis kopással, 27x16x22 cm
38 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035