12128.
445. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi. Faragott fal, akasztható, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm