12208.
445. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Sákjamuni Buddha szobor, felszentelt, bontatlan állapotban, tüziaranyozott, hidegen festett bronz, minimális kopottsággal, m: 19 cm