14285. 445. Closed Online auction Ships Balaton
2 800 HUF
0 HUF
Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : hsz