13024. 445. Closed Online auction Toys, board-games
1 800 HUF
0 HUF
Régi francia fa épÃtÅ‘játék (Architecture Moderne), sok elemmel, kopott, sérült, hiányos fa dobozban, 28x18x5 cm
Photo of the item taken by : tg