2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Képzőművészeti Világhét. World Week of Plastik Arts. 1978-1979-1980. Bp.,(1980)., Magyar Képző- és Iparművészek Szövetsége. Benne Kepes György (máshol nem jelent meg), Deim Pál és mások előadásaival. Kiadói kopott papírkötés, javított gerinccel, kissé sérült kötéssel, címlaphiánnyal.