2 000 HUF
22
Vadas József - Varga Vera: Herend. Virágzó manufaktúra a 20. században. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1996, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.