Tétel

2 000 HUF

Description:

Vegyes lakberendezéssel kapcsolatos könyvtétel, 7 db: Gádoros Lajos: A lakás berendezése és méretezése. Bp., 1960., Műszaki. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói foltos egészvászon-kötés. Megjelent 3650 példányban.; Szentpály Tiborné: Lakástextíliák. Bp., 1971., Műszaki. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.; Martin Lange: Rusztikus Lakásbelsők. Bp.,1986.,Műszaki. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.; Kovács Zsuzsa: A lakásberendezés ábécéje. Bp., 1968, Kossuth. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Reményi Tibor: Otthonunk. Bp., 1974., Műszaki. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.; Tömöry Tamás: Lakásunk. Bp., 1979., Műszaki. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.; Cavojsky Rudolf - Petrivy Juraj: Modern lakberendezés. Bratislava/Pozsony, 1966., Obzor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.;

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert