18802.
445. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.