18804.
445. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 600 HUF
Házi czukrászat és befÅ‘ttek könyve. ÖsszeállÃtotta: Sárosi Bella. Bp., 1906, Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hirlap- És Könyvkiadó Vállalat. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány kevés lap sérült.