3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A Szilsárkányi Gazdaszövetség Népkönyvtára: Gaal Mózes: Bethlen Gábor és kora.; Hozzákötve: Budavára visszavétele. Írta egy szemtanu. Angolból fordította, előszóval, és jegyzetekkel ellátta: Deák Farkas. Bp., én., Franklin, 88; 168 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső tábla belsején és a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel, bélyegzéssel.