2 400 HUF
Magyar országgyűlési almanach 1927 - 1932. A felsőház és képviselőház tagjainak életrajza és közéleti működése. Szerkesztik és kiadják Kun Andor, Lengyel László és Vidor Gyula Bp., 1932. Légrády. 583+(3) p. Kiadói, sérült gerincű félvászon kötésben.