1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Nyesti Pál (szerk.): Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Bp., 1906, Uránia Könyvnyomda. Dombornyomott, festett Dárday Aladár egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott és kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.