4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Sebess Dénes: Bethlen István gróf. Történelmi korrajz, egy kortárs feljegyzései. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 328 p. Kiadói aranyozott félműbőr kötésben, kissé kopott gerinccel és kötéssel.