18257. 445. Closed Online auction Books: History
2 800 HUF
0 HUF
Vajda Emil, Dr.: Kossuth Lajos. Élet és jellemrajz. Bp. 1892., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón hiánnyal, névbélyegzőkkel.
Photo of the item taken by : karap_norbert