10 000 HUF
[Kéler Zsigmond (1742-1809)] Sigismundo Kéler: Tractatus practicus de processu concursuali secundum ordinem judiciarium pro regno Hungariae partibusque eidem ednexis benigne praesciptum instituendo. Autore - - regio riscali procuratore. Viennae, 1786., Typis Josephi Hraschanazky, 8 sztl. lev. + 256 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, foltos lapokkal.