8 000 HUF
23
Suhayda János: A magyar polgári anyagi magánjog rendszere az országbíró értekezlet által megállapított ideiglenes törvénykezési szabályokhoz-alkalmazva. Pest, 1864, Trattner-Károlyi, XIV+459 p. Második átnézett, és az időközben kibocsátott szabályrendeletekhez alkalmazott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, possessori bélyegzésekkel, közte érsekújvári is, foltos lapokkal, néhány bejelöléssel.