15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Bihály, J.: Applicatorische Besprechung der Felddienst- und Gefechts-Vorschriften für den Subaltern-Officier. Zum Selbststudium. I. Theil: Felddienst. II. Theil: Das Gefecht. Bécs, 1895, szerzői. Német nyelven. Térkép és ábra melléklettel, az első kötethez tartozó 1 db térkép (Generalkarte) és 3 db ábra hiányzik. Félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, sérült borítóval, két lap kissé foltos, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!