7 000 HUF
Moltke, Helmuth Graf von: Moltkes kriegsgeschichtliche Arbeiten. Geschichte des Krieges gegen Dänemark 1848-49. Moltkes militärische Werke Band III. Erster Theil. Berlin, 1893, Ernst Mittler & Sohn. X+484p.+ 4 t. + 6 melléklet (térkép). Német nyelven. Félvászon kötésben, gerince kopott és címkékkel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap kissé foltos.