2 000 HUF
Pilch JenÅ‘ (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr Å‘fensége elÅ‘szavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói dÃszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, térképmellékletek nélkül