A Honvédelmi Minisztérium és a Honvéd Vezérkar integrációja. Bp., 1998, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományszervező Főosztály. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Korchmáros István: A birodalom markában 1944-1948. Hadifogoly életünk mindennapjai Szevasztopolban. Bp., 2005, szerzői magánkiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kalavszky Györgyi: Emigrációban a szabadságért. Az olaszországi és poroszországi magyar légiók tisztjeinek fényképkatalógusa 1849-1867. Bp., 2003, Hadimúzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, olasz és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt von der kriegsgeschichtlichen Abtheilung des Großen Generalstabes. Zweiter Theil, Geschichte des Krieges gegen die Republik. Zweiter Band, des Gesammtwerkes IV. Band. Berlin, 1880, E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven Térkép-mellékletekkel. Korabeli félbőr kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, intézmé...
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, térképmellékletek nélkül
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db: Adolf Galland: 104 légigyőzelem.; Demeter György: Űrhadviselés.; Szentesi György: Katonai repülőgépek és helikopterek.; Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok.; Olaf Groehler: A légi háborúk története. Különféle kiadásokban, különféle kötésekben, változó állapotban.;
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db: A magyar légierő. Bp., 2004., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés; Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés; M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.; Kováts Lajos: Sólymok, héják, nebulók. A Magyar Kir. Állami...
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Sz. V. Grisin - P. A. Zsukov - S. I. Kitosvili: Harcászat. Külföldi nézetek. Bp., 1975., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.