Nagy László: A szovjet-amerikai kapcsolatok katonapolitikai aspektusainak elemzése (1945-1991.) Honvéd Tudósok 35. Bp., 1998., MH Tájékoztatási és Médiaközpont. Kiadói papírkötés.
Vegyes militária tétel, 3 db: Sárközi Sándor: Veszprém honvéd helyőrség története. Bp., 1998., Honvéd. Kiadói papírkötés.; Zágoni Ernő: A néphadsereg pártirányításának történetéhez 1945-1980. Tanulmányok, dokumentumok a Magyar Néphadseregben folyó politikai munka történetéből. Bp., 1987., MH Politikai Főcsoportfőnökség Tudományos Tanácsa. Kiadói papírkötés.; Endresz Ernő: Az átalakuló Magyar...
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,én.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület,(Révai-ny.) Kiadói kissé kopott, egészvászon-kötés
Bódiné-Föglein-Horváth-Mezey: A magyar országgyűlés történetének képeskönyve (angolul-németül is) Bp., 1999. Osiris Kiadó Kiadói kartonált papírkötésben
Nagyváradi Sándor - M. Szabó Miklós - Winkler László: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp., 1986, Műszaki. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés.