18845.
445. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gidró Bonifác: Számtan a középiskolák alsóbb osztályai számára. Sajtó alá rendezte: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1922, Szent István-Társulat, 298 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.