18847.
445. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
Salgó Jakab: Az elmekórtan tankönyve orvosok és jogászok rszámára. Bp., 1899., Franklin. Második, javított és bővített kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.