18878.
445. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
Stefanovits Pál: Talajtan. Bp., 1981, MezÅ‘gazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.