Number of items: 297

Oby (Obersovszky) Gyula: Játékos istenek. É.n., h.n. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19185.

2 400 HUF
6,37
6,86
Lukácsy Sándor: Magyar Robinson és egyéb irodalmi ritkaságok. Bp., 1987, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
19186.

1 200 HUF
3,18
3,43
19187.

100 HUF
0,27
0,29
15
Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 128 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított, részben pótolt gerinccel.
19188.

2 000 HUF
5,31
5,71
Garay János: Háry János. Tankó Béla rajzaival. Panoráma Képeskönyvek 3. Bp.,én.,Offset Nyomda. Térbeli mesekönyv. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos táblákkal.
19189.

1 600 HUF
4,24
4,57
Szvorényi József: A magyar irodalmi tanulmányok kézikönyve. A felgymnasiumi s felreáltanodai tanulók számára: - -. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv, 2+453 p. + 1 t. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, benne újságkivágásokkal.
19190.

3 000 HUF
7,96
8,57
Kolligátum 10 műből:   Czakó Zsigmond: Végrendelet. Dráma öt felvonásban. Győr, én.,Gross Gusztáv, 88 p.;  Obernyik Károly: Örökség. Dráma öt felvonásban. Győr, é.n.,Gross Gusztáv, 82 p.  Katona József: Bánk bán. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 108 p.;  Szigligeti Ede: Liliomfi. Eredeti vígjáték, népdalokkal, zenével. Három felvonásban. Bp., 1875., Franklin, 87 p.;   Hugo Károly: Bankár és báró. Szomorujáték három felvonásban. Bp., 1898., Franklin, 108 p.;   1857 Játékszini emlékkönyv 1857-re. A színművészet barátinak ajánlja Csiki György sugó. Győr, (1856.), Saurvein Géza, 32 p.;  1863 Szinházi zsebkönyv. 1863. Győr város lelkes honfiai és leányainak uj évi emlékül ajánlja a sugó. Győr, 1862., Saurvein Géza, 15 p.;  1863 Szinházi zsebkönyv. 1863. Füzér 1863-ra. A magyar színészet lelkes pártfogóinak ajánlva Nagy Sándor színtársulati sugó által. Győr, én., Saurvein Géza, 16 p.;  1863 Szinházi emlék-könyv, a szinművészet lelkes pártfogóinak ajálva. 1863. Győr, é.n., Saurvein Géza, 8 p.;  Színházi emlék-könyv. 1864. October, november, december. Győrött működő Dráguss Károly igazgatása alatti szintársulat működése emlékül ajánlja Kárpáti Jenő sugó. Győr, 1864., Saurvein Géza, 15 p.;  Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
19191.

2 400 HUF
6,37
6,86
11
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Göre Martsa lakodalma. Bp., [1897], Singer és Wolfner (Márkus Samu-ny.), 157+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19192.

2 000 HUF
5,31
5,71
19193.

2 400 HUF
6,37
6,86
Kölcsey Antonia: Naplója. Bevezetéssel kiadta Kozocsa Sándor. Dedikált! Bp.1938. Rózsavölgyi 143 l. Kozocsa Sándor dedikációjával! Kiadói papírkötésben, kis sérüléssel
19194.

1 400 HUF
3,71
4,00
Balázs Béla: Az igazi égszínkék  Mesék Bp. 1946?. Új Idők. 157 l. 1 sztl. lev. Számos egészoldalas és szövegközti rajzzal. Címlap hiányzik! Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, hátul sérült
19195.

1 400 HUF
3,71
4,00
19196.

1 400 HUF
3,71
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF