Books: Other rarities Number of items: 297
2937344
19185
445
Other collectibles
Oby (Obersovszky) Gyula: Játékos istenek. É.n., h.n. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 400 HUF
2904213
19186
445
Other collectibles
Lukácsy Sándor: Magyar Robinson és egyéb irodalmi ritkaságok. Bp., 1987, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2498785
19187
445
100
Other collectibles
Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben. 2945350
19188
445
Other collectibles
Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 128 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított, részben pótolt gerinccel.
2 000 HUF
2945327
19189
445
Other collectibles
Garay János: Háry János. Tankó Béla rajzaival. Panoráma Képeskönyvek 3. Bp.,én.,Offset Nyomda. Térbeli mesekönyv. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos táblákkal.
1 600 HUF
2485628
19190
445
Other collectibles
Szvorényi József: A magyar irodalmi tanulmányok kézikönyve. A felgymnasiumi s felreáltanodai tanulók számára: - -. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv, 2+453 p. + 1 t. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, benne újságkivágásokkal.
3 000 HUF
2596645
19191
445
Other collectibles
Kolligátum 10 műből:
Czakó Zsigmond: Végrendelet. Dráma öt felvonásban. Győr, én.,Gross Gusztáv, 88 p.;
Obernyik Károly: Örökség. Dráma öt felvonásban. Győr, é.n.,Gross Gusztáv, 82 p.
Katona József: Bánk bán. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 108 p.;
Szigligeti Ede: Liliomfi. Eredeti vígjáték, népdalokkal, zenével. Három felvonásban. Bp., 1875., Franklin, 87 p.;
Hugo Károly: Bankár és báró. Szomorujáték három felvonásban. Bp., 1898., Franklin, 108 p.;
1857 Játékszini emlékkönyv 1857-re. A színművészet barátinak ajánlja Csiki György sugó. Győr, (1856.), Saurvein Géza, 32 p.;
1863 Szinházi zsebkönyv. 1863. Győr város lelkes honfiai és leányainak uj évi emlékül ajánlja a sugó. Győr, 1862., Saurvein Géza, 15 p.;
1863 Szinházi zsebkönyv. 1863. Füzér 1863-ra. A magyar színészet lelkes pártfogóinak ajánlva Nagy Sándor színtársulati sugó által. Győr, én., Saurvein Géza, 16 p.;
1863 Szinházi emlék-könyv, a szinművészet lelkes pártfogóinak ajálva. 1863. Győr, é.n., Saurvein Géza, 8 p.;
Színházi emlék-könyv. 1864. October, november, december. Győrött működő Dráguss Károly igazgatása alatti szintársulat működése emlékül ajánlja Kárpáti Jenő sugó. Győr, 1864., Saurvein Géza, 15 p.;
Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
2 400 HUF
2941853
19192
445
Other collectibles
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Göre Martsa lakodalma. Bp., [1897], Singer és Wolfner (Márkus Samu-ny.), 157+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
2945750
19193
445
Other collectibles
2 400 HUF
2924926
19194
445
Other collectibles
Kölcsey Antonia: Naplója. Bevezetéssel kiadta Kozocsa Sándor. Dedikált!
Bp.1938. Rózsavölgyi 143 l. Kozocsa Sándor dedikációjával! Kiadói papírkötésben, kis sérüléssel
1 400 HUF
2924932
19195
445
Other collectibles
Balázs Béla: Az igazi égszínkék
Mesék Bp. 1946?. Új Idők. 157 l. 1 sztl. lev. Számos egészoldalas és szövegközti rajzzal. Címlap hiányzik! Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, hátul sérült
1 400 HUF
2924919
19196
445
Other collectibles
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035