Nádudvari Nagy János: Remény halálig. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kőhegyi Gyula grafikáival illusztrált. Bp.,(1998), Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötésben.
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar-német rész. Német-magyar rész. Tömnyomatu kiadás. Schul- und Reise- Taschen - Wörterbuch der Ungarischen und Deutschen Sprache. Ungarisch-Deutscher Theil. Deutsch-Ungarischer Theil. Stereotyp-Ausgabe. [Egybekötve.] Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+408; 4+368+1 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, folt...
Uri Geller: A siker titka. Hogyan szabadítsuk fel pszi-erőinket? Bp., 1990, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Uri Geller bűvész, előadóművész által aláírt példány.
Verne Gyula: A zöld sugár függelékül: Tíz órán át a vadászaton. Verne Gyula összegyűjtött munkái. Ford.: Zempléni Gyula. Bp.,é.n. Eisler. Korabeli enyhén sérült félvászon kötésben
Gyulai Pál emlékbeszédei. (Kazinczy Ferenc, Kriza János, Pákh Albert, Szigligeti Ede, B. Eötvös József, B. Kemény Zsigmond, Toldy Ferenc, Csengery Antal, Arany János). Jeles Írók Iskolai Tára XXXVII. köt. Bp., 1890, Franklin-Társulat, 189+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a borítóra kasírozva.