19348. 445. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Cserzy Mihály (Homok): Kint a pusztán. Bp., [1943], Gábor Áron Könyvkiadó, 1 t.+ VIII+295 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg