19153. 445. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Czuczor Gergely hőskölteményei és meséi. Bp., 1886, Franklin-Társulat, 180 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla kissé hajlott.
Photo of the item taken by : tg