1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Madách Imre: Az Ember Tragédiája. Drámai költemény. Alexander Bernát bevezetésével. Bp., é.n., Athenaeum, XXIII+(1)+179 p. A címlap illusztrációja Basch Árpád munkája. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.