19155. 445. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 143 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, több kijáró lappal.
Photo of the item taken by : tg