2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Szalay Károly: A magam utján. Költemények. Bp., 1901., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egéaszvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval.