1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vörösmarty Mihály munkái. III. kötet: Epikai költemények. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok XV. köt. Bp., é.n., Franklin-Társulat, (4)+207+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.